برنامه سوگواری شهادت امام حسن عسکری(ع) در حرم بانوی کرامت

مراسم سوگواری شهادت امام حسن عسکری علیه‌السلام پنجشنبه شب در حرم مطهر بانوی کرامت برگزار می‌شود.

1400/07/21
|
09:33

به گزارش رادیو زیارت ، کارشناس مسئول مراسم حرم حضرت معصومه (س) اعلام کرد : مراسم سوگواری شهادت امام حسن عسکری علیه‌السلام با نوای نریمان پناهی، حسن عطایی، محمدرضا بذری و اسلام‌میرزایی در حرم مطهر بانوی کرامت برگزار می‌شود.
سید جلال امیرعطایی افزود : مراسم عزاداری شهادت جانسوز شهادت امام حسن عسکری علیه‌السلام با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی همراه با پخش از صفحات اختصاصی آستان مقدس در شبکه‌های اجتماعی به نشانی ASTANQOM@ برگزار می‌شود.
وی ادامه داد : عصر پنج‌شنبه مراسم عزاداری با سخنرانی حجت‌الاسلام و المسلمین مدرسی و مداحی نریمان پناهی و پنج‌شنبه شب پس از نماز مغرب و عشا همزمان با شب شهادت مراسمی با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین میرباقری و مداحی حسن عطایی برگزار می‌شود.
کارشناس مسئول مراسم حرم حضرت معصومه (س) تصریح کرد : ویژه برنامه صبح شهادت امام حسن عسکری علیه‌السلام نیز همراه با دعای ندبه با نوای محمدرضا بذری و سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین میرمعینی دنبال می‌شود که این ویژه برنامه از شبکه قرآن و معارف سیما منعکس می‌شود.
امیرعطایی گفت: همچنین به مناسبت شام شهادت امام یازدهم نیز بعد از نماز مغرب و عشا جمعه‌شب، حجت‌الاسلام والمسلمین کفیل برای زائران حرم مطهر به سخنرانی و اسلام میرزایی به مداحی خواهد پرداخت.

دسترسی سریع