برگزاری جشنواره صالح(ع) با پیام آیت‌الله جوادی آملی

مراسم افتتاحیه جشنواره صالح (ع) با پیام آیت‌الله جوادی آملی و رعایت شیوهنامه بهداشتی در محل این امامزاده در تجریش تهران برگزار شد.

1399/12/05
|
10:44

به گزارش خبر رادیو زیارت ، حجت الاسلام احسان بی آزار تهرانی ، تولیت آستان امامزاده صالح(ع) در مراسم افتتاحیه دبیرخانه جشنواره صالح (ع) گفت : این جشنواره فرصتی برای تصویر کشیدن برکات، توسل‌ها و عبادت‌ها در اماکن مقدسه با حضور هنرمندانی وابسته به دین و با دغدغه‌های دینی همچون مبلغان، دبیران پرورشی و استادان دانشگاهی خواهد بود.
حجت‌الاسلام غلامرضا عادل، معاون فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه نیز در این مراسم با بیان اینکه هدف از برگزاری این جشنواره معرفی ظرفیت‌های عظیم بقاع متبرکه به ویژه امامزاده صالح(ع) در ابعاد فرهنگی، اجتماعی و عقیدتی از پرتو دین است، گفت: از برگزارکنندگان این جشنواره تشکر می کنم و امیدوارم حاصل آن که معرفی امامزاده صالح (ع) که به عنوان گنیجینه‌ای در تهران است، به خوبی صورت گیرد.
دبیر جشنواره بزرگ صالح هم با اشاره به برپایی این جشنواره در دو بخش مستند و فیلم کوتاه گفت: هنرمندان می‌توانند تا نیمه اردیبهشت 1400، آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند.
رسول صانعی، افزود: سیره، نحوه شهادت امامزاده صالح (ع) و تاریخ ساخت بقعه مبارکه، کرامات حضرت، تحلیل توحید و امامت و رابطه آنها، برکات عبادات و توسلات از محورهای جشنواره است.

دسترسی سریع