برگزاری مراسم سالروز شهادت حضرت زهرا(س) در شهرهای زرد و آبی

مدیرکل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی کشور از برنامه ریزی های این سازمان برای برپایی مراسم ایام فاطمیه و سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در سراسر کشور خبر داد.

1399/10/24
|
17:37

به گزارش خبر رادیو زیارت ،حجت الاسلام مجید باباخانی ایجاد زیرساختهای مناسب به منظور استفاده از فضای مجازی برای برپایی مراسم سوگواری و پخش آن به صورت برخط برای هموطنان،هماهنگی با وزارت بهداشت و کشور برای برگزاری مراسم ایام فاطمیه به صورت حضوری با تعداد محدود در مناطق زرد با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و سیاه پوش شدن شهرها و روستاها را بخشی از اقدامات این سازمان تبلیغات اسلامی ویژه این ایام دانست.
وی درباره چگونگی برگزاری مراسم سالروز شهادت حضرت زهرا (س) افزود : با هماهنگی های صورت گرفته با ستاد ملی مقابله با کرونا ، تمهیداتی برای سالروز شهادت این بانو در نظر گرفته شده است که بتوان بر اساس آن در میادین اصلی مناطق زرد و آبی کشور، با رعایت همه دستورالعمل های بهداشتی مراسم عزاداری برپا کرد.
مدیرکل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی کشور تاکید کرد:این مراسم نیز به صورت برخط از طریق سامانه هایی که به صورت مجازی در اختیار مردم است قابل دسترسی است و عزاداران می توانند از منازل خود از این برنامه ها استفاده و سوگواری کنند.

دسترسی سریع