مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره تولیدات رادیویی زیارت تمدید شد

با توجه به درخواست برنامه سازان رادیویی از سراسر کشور و مخاطبان محترم "رادیوزیارت" مهلت شرکت در "نخستین جشنواره تولیدات رادیویی زیارت" تمدید شد.

1398/10/30
|
16:56


به گزارش دبیرخانه جشنواره بر اساس مصوبه شورای سیاستگذاری جشنواره تولیدات رادیویی زیارت که روز دوشنبه 30 دی برگزار شد؛ با هدف ایجاد فرصت و فضای رقابتی بیشتر و بهره مندی از پتانسیل های برنامه سازی و با توجه به اینکه نهضت برنامه سازی ایجاد شده با محور شخصیت سردار رشید اسلام سپهبد شهید سلیمانی موضوع بخش "جایزه ویژه سردار شهید سلیمانی" نیز هست، مهلت ارسال آثار و شرکت در جشنواره تا تاریخ 30 بهمن تمدید شد. علاقمندان می توانند آثار خود را حداکثر تا این تاریخ از طریق پایگاه اطلاع رسانی جشنواره به نشانی ziarat.seda.ir به دبیرخانه ارسال کنند.
به گفته هادی افشار صفوی،دبیر نخستین جشنواره رادیویی زیارت تاکنون بیش از هزار و 700 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است که 600 اثر آن مربوط به بخش ویژه سپهبد 'شهید سلیمانی' است.
یادآوری می شود "نخستین جشنواره تولیدات رادیویی زیارت" باهدف استعدادیابی، ایجاد رقابت و تشویق برنامه سازان متعهد در حوزه زیارت، در شش حوزه "برنامه های ساده و ترکیبی" ، "نمایش" ، "خبر" ، "موسیقی و نغمات" ، "پژوهش و نویسندگی" و "فضای مجازی" در مرحله فراخوان آثار می باشد

دسترسی سریع