رهبر معظم انقلاب سخنران روز 14 خرداد در حرم امام راحل (ره)

رئیس ستاد برگزاری 14 و 15 خرداد استان تهران گفت : رهبر معظم انقلاب روز 14 خرداد در حرم امام (ره) سخنرانی می کنند و برنامه رسمی سالگرد ارتحال ، از ساعت 9 صبح روز 14 خرداد 1401 شروع می‌شود.

1401/02/21
|
15:07

به گزارش رادیو زیارت، حجت الاسلام سید محسن محمودی در جلسه ستاد برگزاری 14 و 15 خرداد استان تهران که در سالن جلسات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهر تهران برگزار شد ، بیان کرد: 15 خرداد الگو گرفته از مکتب دین اسلام است و اگر امروز در برخی کشورهای اسلامی کفن به تن می‌کنند و به جنگ غاصبان سرزمینشان می‌روند از میراث عاشورا و شهدای 15 خرداد نشأت گرفته است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران اظهار کرد: اگر امروز پرچم انقلاب اسلامی در کشورهای مقاومت برافراشته است ، ریشه اش در 15 خرداد است ؛ باید ادای دین به این شهدا کنیم.
حجت الاسلام والمسلمین محمودی یادآور شد: برنامه های بسیار باشکوهی در روز های 14 و 15 خرداد در شهر تهران و شهرستان‌های این استان برگزار می شود از جمله سخنرانی مقام معظم رهبری که بعد از 2 سال در حرم امام خمینی(ره) یک مراسم ویژه برای ما محسوب می شود.
رئیس ستاد برگزاری 14 و 15 خرداد استان تهران افزود: رهبر معظم انقلاب روز 14 خرداد در حرم امام (ره) سخنرانی می کنند و برنامه رسمی سالگرد ارتحال ، از ساعت 9 صبح روز 14 خرداد 1401 شروع می‌شود.
عضو شورای فرهنگ عمومی استان تهران خاطر نشان کرد: شهدای 15 خرداد ، در اوج غربت به ندای امام خود لبیک گفتند و کیلومترها را در آفتاب سوزان طی کردند ؛ این اتفاق فقط به این دلیل بود که شنیدند مرجع و امامشان دستگیر شده است ، برای شهدای 15 خرداد هنوز که هنوز است کار ویژه ای توسط مسئولان صورت نگرفته است ، باید ایثار و فداکاری این شهدا و نحوه شهادت این عزیزان را در قالب فیلم سینمایی ، سریال های خانگی ، مستند ، کتاب و ... برای نسل جوان و نوجوان تببین کنیم.

دسترسی سریع